16.6.2018 – Luhurikan lava (Lapua) & June Band

17.6.2018 – Hirvensuuli (Huittinen) & June Band

22.6.2018 – Haikan lava (Pirkkala) & June Band

23.6.2018 – Pukkilansaari (Isokyrö) & June Band

24.6.2018 – Kolmilammin lava (Hausjärvi) & June Band

30.6.2018 – Jenkkapirtti (Asikkala)  & June Band

6.7.2018 – Pavi (Helsinki) & June Band

7.7.2018 – Liperin lava & June Band

14.7.2018 – Tangomarkkinat finaali Seinäjoki Areena

Katsottavissa ja kuultavissa Alfa Tv, Järviradio ja permanto.fi

20.7.2018 – Keurusselkä (Keuruu) & June Band

21.7.2018 – Iitiän lava (Lappeenranta) & June Band

24.7.2018 – Kisaranta (Kangasala) & June Band

27.7.2018 – Kajasteen lava (Nurmes) & Jackpot TANSSI KANSSAIN 2018 Tv-Kuvaukset

28.7.2018 – Riutanharjun lava (Riihimäki) & June Band

3.8.2018 – Lusanhalli (Kurikka) & June Band

4.8.2018 – Ruusulinna (Nurmijärvi) & June Band

5.8.2018 – Kallioniemi (Koria) & June Band

11.8.2018 – Ämyri (Somero) & June Band

12.8.2018 – Mäntymäki (Orimattila) & June Band

18.8.2018 – Syvälahden lava (Kangasniemi) & June Band

22.8.2018 – Laitilan tanssikanala & June Band

23.8.2018 – Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa) & June Band

24.8.2018 – Kisaranta (Kangasala) & June Band

25.8.2018 – Luhurikan lava (Lapua) & June Band

8.9.2018 – Hotelli Keurusselkä & June Band

21.9.2018 – Krouvin lava (Hartola) & June Band

22.9.2018 – Kukonhiekka (Saarijärvi) & June Band

23.9.2018 – Viking Grace (Turku) & June Band

24.9.2018 – Viking Grace (Turku) & June Band

29.9.2018 – Isovalkeinen (Kuopio) & June Band

30.9.2018- Pavi (helsinki) & June Band

6.10.2018 – Metsälinna (Akaa) & June Band

7.10.2018 – Silja Europa (Hki) & June Band

9.10.2018 – Puistokulma (Vantaa) & Jani Helenius

9.10.2018 – Baltic Princess (Turku) & June Band

10.10.2018 – Baltic Princess (Turku) & June Band

13.10.2018 – Luhurikan lava (Lapua) & June Band

20.10.2018 – Hotelli Tallukka (Asikkala) & June Band

26.10.2018 – Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Siilinjärvi) & June Band

27.10.2018 – Ruusulinna (Nurmijärvi) & June band

3.11.2018 – Naapurivaaran huvikeskus (Sotkamo) & June Band

17.11.2018 – Tanhuhovi (Lohja) & June Band

18.11.2018 – Kehräämö (Orimattila) & June Band

24.11.2018 – Tessu (Tampere) & June band

1.12.2018 – Ruusulinna (Nurmijärvi) & June band

8.12.2018 – Isovalkeinen (Kuopio) & June band

 

 

 

Mainokset